Baltų Galia – pasitik vasarą lieknas!

Įvairūs

Receptas kaip apriboti savo apetitą ir pagerinti kūno formas

Sveiki, mielieji sporto ir sveiko gyvenimo entuziastai ir gerbėjai. Praeitame savo straipsnyje rašiau vieną receptą skirtą raumeninės masės auginimui, todėl dabar manau būtų sąžininga parašyti receptą, kaip atsikratyti riebalinės masės prieš vasarą.

Žinoma, joks papildų naudojimas neturi reikšmės, jei jūs nesilaikysite optimaliai subalansuotos mitybos ir optimaliai subalansuoto fizinio krūvio plano. Juk maisto papildai – tik paspartina tą rezultatą, kurį ir taip gautumėte per ilgesnį laiką, besilaikydami šių planų.

Taigi, į mane žmonės daugiausia kreipiasi tokiu klausimu – kaip apriboti savo apetitą ir kaip laikytis TRIJŲ AUKSINIŲ LIEKNĖJIMO TAISYKLIŲ :
  1. valgoma turi būti mažiausiai 5 kartus, o optimalu 6 kartai dienoje
  2. VISIŠKAI negalima naudoti JOKIŲ saldumynų ir JOKIŲ kepinių 6 DIENAS PER SAVAITĘ (7 dieną galima pasilepinti )
  3. Mėsos JOKIU BŪDU NIEKADA negalima valgyti su niekuo išskyrus daržoves (jokių kruopų, bulvių, makaronų ar duonos – JOKIŲ! )
Šios taisyklės vadinamos auksinėmis būtent todėl, kad tie, kurie jų laikosi, 100% visada pasiekia Auksinį rezultatą.

Čia labai gelbėja kokteilis – „Sotumas“. Tai visiškai nekaloringas ir tikrai sotus kokteilis, tinkantis tada, kai norisi saldžiai ir reikia greitai pakeisti vieną, kitą maitinimosi kartą. Toks kokteilis yra geriamas 30 min iki maisto jei po jo dar norisi valgyti, arba geriamas vietoje vieno ar dviejų maitinimosi per dieną (pvz. vietoje priešpiečių ir vakarienės). Na o čia šio kokteilio receptas:
 
200 ml vandens (tik vandens) + 1 bananas + 1v.š. Baltų Galios Whey Protein Natural (be jokių priedų) + 1 ampulėkapsulė Guarapol plus + 1v.š. linų sėmenų aliejaus + 1a.š. avižų sėlenų (yra prekybos centruose) + 1a.š. kviečių gemalų. Viskas išplakama smulkintuvu arba mikseryje.
 
Šalia galite naudoti tokią maisto papildų schemą:

Moterims: Tone&Tighten – 2 kapsulės ryte prieš maistą ir 2 kapsulės prieš pietus (treniruočių dieną šios kapsulės išgeriamos 30 min iki treniruotės) + Carni X – 1 kapsulė 3 k dienoje, 30 min iki maisto. Naudoti 3 kursus po 21 dieną su 7 dienų pertraukomis.

Vyrams: Revex 16 – 1-2 kapsules ryte, prieš pusryčius, ir 1-2 kapsules prieš pietus (treniruočių dieną šios kapsulės išgeriamos 60 min iki treniruotės) + Acetyl L Carnitine – 1kapsulė prieš pusryčius + Carni X – 1kapsulė 3 k dienoje, 30 min iki maisto. Naudoti 3 kursus po 21 dieną su 7 dienų pertraukomis.
 
Arūnas Atraškevičius
Grįžti