BioTech Ginkgo Biloba

Ginkmedžio ekstraktas (maisto papildas)

  • Sveikatinimui

Pakuotė:

  • 17,22 EUR už 100 tab.

    15,50 EUR

Internetinėje parduotuvėje laikinai nėra

Ginkgo Biloba – tai dviskiaučio ginkmedžio ekstraktas tablečių formoje. 

VARTOJIMAS: 1 tabletė per dieną, užgeriant stikline vandens. 

GINKGO_BILOBA_foto 
1 tabletėje yra:  
dviskiaučio ginkmedžio lapų ekstrakto  80 mg
 kuriame flavonų glikozidų  19,2 mg
 kuriame terpenų laktonų  4,8 mg
 

SUDEDAMOSIOS DALYS: maltodekstrinas, lipnumą reguliuojanti medžiaga mikrokristalinė celiuliozė, dviskiaučio ginkmedžio lapų ekstraktas (26%), lipnumą reguliuojančios medžiagos: silicio dioksidas, riebalų rūgščių magnio druskos ir riebalų rūgštys, tirštiklis hidroksipropilmetilceliuliozė, dažiklis geležies oksidai ir hidroksidai.

Pagaminta gamykloje, pagal geros gamybos praktikos (GMP) standartus, kurios gamyboje naudojamas pienas, soja, kiaušiniai, glitimas, garstyčios, sietos dioksidas ir riešutai. Gali būti randami šių produktų pėdsakai.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Svarbu subalansuota ir įvairi mityba bei  sveikas gyvenimo būdas. Nerekomenduojama vaikams, nėščioms ir maitinančioms moterims, taip pat žmonėms, sergantiems kokia nors liga ar vartojantiems medikamentus. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, sandariai uždarytą, ne aukšesnėje kaip 25°C temperatūroje.

GRYNASIS KIEKIS: 90 tablečių (27,5 g).
GAMINTOJAS: BioTech USA Kft., 1033 Budapest, Huszti 60, Vengrija.
PLATINTOJAS LIETUVOJE: "G Sportas" UAB, Kanapių g. 11, 35118 Panevėžys.