BioTech L-Arginine

L-arginino hidrochloridas (maisto papildas)

Pakuotė:

  • 16,56 EUR už 100 kaps.

    14,90 EUR

14,90 EUR

L-arginine – tai L-arginino hidrochloridas kapsulių formoje. Vienoje kapsulėje yra 1000 mg L-arginino HCl. 

VARTOJIMAS.1 kapsulę užgeriant stikline vandens. Treniruočių dienomis vartoti prieš treniruotę, ne treniruočių dienomis – prieš einant miegoti. 
arginin_foto
Maistinė ir energinė vertė: 1 kapsulėje
L-arginino hidrochlorido  1000 mg
  kuriame L-arginino  825 mg
 

SUDEDAMOSIOS DALYS: L-arginino hidrochloridas (85%), želatina, vanduo, dažikliai: titano dioksidas ir geležies oksidai ir hidroksidai, lipnumą reguliuojančios medžiagos: riebalų rūgščių magnio druskos ir silicio dioksidas.

Pagaminta gamykloje, kurios gamyboje naudojamas pienas, kiaušiniai, glitimas, soja, salierai, vėžiagyviai, gsieros dioksidas ir riešutai. Gali būti randami šių produktų pėdsakai.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto produktasneturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nerekomenduojama nėščioms moterims ar žmonėms, turintiems sveikatos problemų su kraujo spaudimu. Svarbu subalansuota ir įvairi mityba bei  sveikas gyvenimo būdas. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, 5-30ºC temperatūroje, sandariai uždarytą. Prieš vartojant konsultuotis su sporto gydytoju ar treneriu.

GRYNASIS KIEKIS: 90 kapsulių (106 g).
GAMINTOJAS: BioTech USA Kft., 1033 Budapest, Huszti 60, Vengrija.
PLATINTOJAS LIETUVOJE: "G Sportas" UAB, Kanapių g. 11, 35118 Panevėžys.