IconFit Cardicon

Širdies ir kraujagysliųgerovė

 • Sveikatinimui

Pakuotė:

 • 0,26 EUR už 1 kaps.

  7,92 EUR

  9,90 EUR

7,92 EUR

9,90 EUR

Cardicon - tai kompleksinis produktas, skirtas širdies ir kraujagyslių funkcijai palaikyti. Produkto sudėtyje yra vitamino C, alyvuogių lapų ekstrakto, bergamočių ekstrakto, B grupės vitaminų, žaliosios arbatos ekstrakto, gudobelių ekstrakto ir kofermento Q10. Jis palaiko širdies veiklą, kraujagyslių sveikatą, normalų kraujospūdį ir cholesterolio kiekį kraujyje.

Širdies ir kraujagyslių sistema yra viena svarbiausių mūsų organizmo dalių, užtikrinanti gyvybiškai svarbų visų organų ir audinių aprūpinimą krauju. Ją sudaro širdis, kraujas ir kraujagyslės (arterijos, venos ir kapiliarai). Efektyvus jos veikimas būtinas gyvybinei veiklai palaikyti, įvairioms organizmo funkcijoms palaikyti ir bendrai sveikatai bei gerai savijautai palaikyti.

Pagrindinės širdies ir kraujagyslių sistemos funkcijos:

 • Kraujo tiekimas: Širdies ir kraujagyslių sistema gyvybiškai svarbiu krauju aprūpina visus kūno organus ir audinius.
 • Širdies funkcija: Širdis pumpuoja kraują, užtikrindama, kad maistinės medžiagos ir deguonis pasiektų visas kūno dalis.
 • Kraujagyslių reguliavimas: Šiai sistemai priklauso kraujagyslės, kurios reguliuoja kraujo tekėjimą ir užtikrina subalansuotą kraujotaką.
 • Kraujospūdžio reguliavimas: Širdies ir kraujagyslių sistema palaiko normalų kraujospūdį, kad būtų užtikrintas būtinas kraujo tiekimas.
 • Medžiagų apykaita: Širdis ir kraujagyslės padeda maistinėms medžiagoms, deguoniui ir atliekoms judėti organizme, taip palaikydamos medžiagų apykaitą.
 • Imuninės sistemos palaikymas: Baltosios kraujo ląstelės, cirkuliuojančios kraujotakoje, palaiko imuninės sistemos funkcijas.
 • Deguonies ir anglies dioksido apykaita: Kapiliaruose tarp kraujotakos ir audinių vyksta deguonies ir anglies dioksido apykaita.

VARTOJIMAS: Suaugusiesiems gerti po 1 kapsulę per dieną, užgeriant stikline vandens ir valgio metu.

Maistingumo deklaracija: 1 kapsulėje
Vitaminas C 130 mg (162% RMV)
Bergamotės (Citrus bergamia) vaisių ekstraktas 10:1 97,5 mg
Alyvuogių lapai (Olea europaea) ekstraktas 4:1 90 mg
Žalioji arbata (Camellia sinensis) lapų ekstraktas 15:1 50 mg
Gudobelė (Crataegus pinnatifida) vaisių ekstraktas 20:1 40 mg
Kofermentas Q10 30 mg
Niacinas 12,5 mg (78% RMV)
Pantoteno rūgštis 10 mg (167% RMV)
Vitaminas B6 2,5 mg (179% RMV)
Tiaminas 2,5 mg (227% RMV)
Riboflavinas 2,5 mg (197% RMV)
Folio rūgštis 50 μg (25% RMV)
Biotinas 25 μg (50% RMV)
Vitaminas B12 2,5 μg (100% RMV)
RMV - referencinė maistinė vertė.  
 

SUDEDAMOSIOS DALYSVitaminas C (L-askorbo rūgštis), alyvmedžių lapų(Olea europaea) ekstraktas, bergamočių(Citrus bergamia) vaisių ekstraktas, vitaminų B kompleksas (B3 (nikotinamidas), B5 (D-kalcio pantotenatas), B6 (piridoksino hidrochloridas), B1 (tiamino mononitratas), B2 (riboflavinas), B12 (cianokobalaminas, maltodekstrinas), B9 (pteroilmonoglutamo rūgštis), B7 (D-biotinas)), žaliosios arbatos(Camellia sinensis) lapų ekstraktas, gudobelių (Crataegus pinnatifida) vaisių ekstraktas, kofermentas Q10 (ubichinonas), augalinės kilmės pullulano kapsulė.

ĮSPĖJIMAINevartokite maisto papildo kaip įvairios mitybos pakaitalo. Svarbu įvairiai ir subalansuotai maitintis bei praktikuoti sveiką gyvenimo būdą. Neviršykite rekomenduojamos paros dozės. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nėštumo, žindymo ir vartojimo kartu su vaistais atvejais pasitarkite su gydytoju.

LAIKYMASLaikyti originalioje pakuotėje, 5-25 °C temperatūroje, saugoti nuo drėgmės ir tiesioginių saulės spindulių. 30 kapsulių, grynasis svoris 18 g.