IconFit Digestive Enzymes

Virškinimo fermentai

Pakuotė:

  • 0,29 EUR už 1 kaps.

    17,50 EUR

17,50 EUR

Digestive Enzymes - tai aukštos kokybės maisto papildas, skirtas optimaliam virškinimui ir maistinių medžiagų įsisavinimui palaikyti. Jo sudėtyje yra unikalus DigeZyme® patentuotas penkių specifinių fermentų: α-amilazės, proteazės, lipazės, celiulazės ir laktazės mišinys. Be to, jis praturtintas bromelainu- natūraliu virškinimo fermentu, gaunamu iš ananasų. Šis galingas derinys padeda skaidyti įvairias maisto sudedamąsias dalis, įskaitant angliavandenius, baltymus, riebalus, celiuliozę ir laktozę, skatina sveiką virškinimą ir mažina diskomfortą, susijusį su virškinimo problemomis.

VARTOJIMAS. Gerkite po 3 kapsules per dieną prieš valgį, užgerdami stikline vandens.

DigeZyme® penkių fermentų paskirtis:

α-amilazė yra fermentas, atliekantis svarbų vaidmenį virškinant angliavandenius. Ji skaido sudėtingas krakmolo molekules į mažesnius cukraus vienetus, pavyzdžiui, maltozę ir gliukozę. Papildę maisto racioną α-amilaze, galite pagerinti maistinio krakmolo skaidymą ir įsisavinimą, taip skatindami efektyvų angliavandenių turinčio maisto virškinimą.

Proteazė yra pagrindinis fermentas, atsakingas už baltymų virškinimą. Jis skaido baltymus į mažesnius peptidus ir aminorūgštis, kuriuos organizmas lengviau įsisavina ir panaudoja. Proteazės papildai padeda virškinti daug baltymų turintį maistą, užtikrina optimalų maistinių medžiagų įsisavinimą ir padeda atsigauti bei augti raumenims.

Lipazė yra esminis fermentas, dalyvaujantis virškinant maistinius riebalus. Jis skaido riebalus į riebalų rūgštis ir glicerolį, taip sudarydamas sąlygas jų įsisavinimui žarnyne. Lipazės papildai padeda geriau virškinti ir įsisavinti maistinius riebalus, skatina sveiką lipidų profilį ir bendrą virškinimo būklę.

Celulazė yra fermentas, veikiantis celiuliozę - sudėtingą angliavandenį, esantį augalų ląstelių sienelėse. Žmonės neturi gebėjimo natūraliai gaminti celiulazę, todėl sunku visiškai suvirškinti daug ląstelienos turinčius maisto produktus. Vartojant celiulazę, galima pagerinti celiuliozės skaidymą, pagerinti virškinimą ir sumažinti įprastus nepatogumus, susijusius su skaidulinių maisto produktų vartojimu.

Laktazė yra fermentas, kuris specialiai skaido laktozę - pieno produktuose esantį cukrų. Daugeliui žmonių pasireiškia laktozės netoleravimas - būklė, kuriai būdingas nesugebėjimas tinkamai virškinti laktozės. Vartojant laktazės papildų, galima palaikyti laktozės virškinimą, todėl laktozės netoleruojantys asmenys gali be diskomforto mėgautis pieno produktais.

PAROS DOZĖJE YRA: 3 kapsulės (fermentų aktyvumas*)
Amilazė 18 000 DU
Proteazė 4500 PC
Laktazė 3000 ALU
Lipazė 150 FIP
Celiulazė 825 VV
Bromelainas 1250 GDU
*Enzimų aktyvumas matuojamas ir išreiškiamas vienetais pagal augalų fermentų nacionalinius standartus (FCC).
 
SUDĖTIS: DigeZyme® fermentų kompleksas (amilazė, proteazė, laktazė, lipazė, celiulazė), ananasų (Ananas Comosus) vaisių bromelainas, ryžių miltai, augalinės kilmės pullulano kapsulė.

ĮSPĖJIMAIŠis maisto papildas nepakeičia įvairios ir subalansuotos mitybos ar sveiko gyvenimo būdo. Neviršykite rekomenduojamos paros dozės. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

LAIKYMAS:
 Laikyti originalioje pakuotėje, 5-25 °C temperatūroje, saugoti nuo drėgmės ir tiesioginių saulės spindulių. 60 augalinių kapsulių, 500 mg vienoje kapsulėje, grynasis svoris 30 g. DigeZyme® yra registruotas Sabinsa prekės ženklas
.