Scitec Mega BCAA 1400

BCAA aminorūgštys kapsulių formoje (maisto papildas)

  • Atsigavimui

Pakuotė:

  • 19,58 EUR už 100 kaps.

    23,50 EUR

23,50 EUR

Mega BCAA 1400 – tai visiems gerai žinomos aminorūgštys L-leucinas, L-izoleucinas, L-valinas kartu su vitaminais B5, B6 ir B12. Fizinio krūvio, treniruotės metu ar esant reikalingų medžiagų stygiui, būtent šias aminorūgštis raumenys naudoja pirmiausiai. Leucinas yra svarbiausia aminorūgštis, tad papildomas jo vartojimas yra rekomenduojamas net ir tuo atveju, jei bendras suvartojamų baltymų kiekis yra pakankamai didelis. Sudėtyje esančios BCAA yra moksliškai pagrįstu 2:1:1 santykiu (leucinas, izoleucinas, valinas). 

VARTOJIMAS: 1 porciją (2 kapsulės) vartoti prieš arba po treniruotės. 

janos_csuhai-04
Maistingumo deklaracija: 2 kapsulėse yra:
L-leucino  1250 mg
L-izoleucino  625 mg
L-valino  625 mg
vitamino B5  5,3 mg (88% RMV)
vitamino B6  1,3 mg (93% RMV)
vitamino B12  0,8 µg (32% RMV)
RMV – referencinė maistinė vertė.   
 

SUDEDAMOSIOS DALYS: L-leucinas, L-izoleucinas, L-valinas, galvijų želatina, dažikliai: titano dioksidas, geležies oksidai, briliantinis juodasis BN, kalcio D-pantotenatas, piridoksino hidrochloridas, lipnumą reguliuojanti medžiaga mikrokristalinė celiuliozė, cianokobalaminas.

Pagaminta gamykloje, kurios gamyboje naudojamas pienas, kiaušiniai, glitimas, soja, žemės riešutai, riešutai, salierai, žuvis ir vėžiagyviai.  Gali būti randami šių produktų pėdsakai. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Svarbu subalansuota ir įvairi mityba bei  sveikas gyvenimo būdas. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25°C temperatūroje. Prieš vartojant konsultuotis su sporto gydytoju ar treneriu.

GRYNASIS KIEKIS: 120 kapsulių (170g).
PAGAMINTA EUROPOS SĄJUNGOJE.
PLATINTOJAS: Scitec Kft, Csörsz árok köz 2, 2120 Dunakeszi, Vengrija.
PLATINTOJAS LIETUVOJE: "G Sportas" UAB, Kanapių g. 11, 35118 Panevėžys.