Universal Tribulus Pro

GULSČIOJI RAGUŽĖ (TRIBULUS TERRESTRIS) (Maisto papildas)

Pakuotė:

  • 19 EUR už 100 kaps.

    20,90 EUR

Internetinėje parduotuvėje laikinai nėra

Plačiai sunkumus kilnojančių atletų tarpe paplitusi gulsčioji ragužė [lot.Tribulus Terrestris] kapsulių formoje. 1 kapsulėje yra 625 mg gulsčiosios ragužės ekstrakto (lot.tribulus terrestis) (40% saponinų).  

VARTOJIMAS: 1 - 2 kapsules per dieną: ryte ir vakare su maistu. Maksimali dienos norma – 2 kapsulės per dieną. 
 BuiltToBlast
Maistinė ir energinė vertė: 2 kapsulėse 1 kapsulėje
Tribulus mišinio (gulsčiosios ragužės [visas augalas] ekstrakto [standartizuotas 40% saponinų], gulsčiosios ragužės milteliai [vaisius]) 1250 mg 625 mg

SUDEDAMOSIOS DALYS: gulsčiosios ragužės [lot.Tribulus Terrestris] ekstraktas, gulsčiosios ragužės milteliai, želatina, lipnumą reguliuojančios medžiagos: dikalcio fosfatas ir riebalų rūgščių magnio druskos. 

Pagaminta gamykloje, pagal geros gamybos praktikos (GMP) standartus, kurios gamyboje naudojamas pienas, soja, kiaušiniai, žemės riešutai, įvairūs medžių riešutai, žuvis, kiautuotieji vėžiagyviai, kviečiai. Gali būti randami šių produktų pėdsakai. 

ĮSPĖJIMAS: šis produktas neskirtas vartoti asmenims iki 18 metų. Prieš vartodami šį produktą pasikonsultuokite su sporto gydytoju ar treneriu, ypatingai jei sergate kokia nors liga, vartojate paskirtus medikamentus ar maisto papildus. Nutraukite produkto vartojimą ir pasitarkite su gydytoju, jei pastebėjote bet kokį neigiamą šalutinį poveikį. Ant produkto pakuotės esantis įspėjimas Kalifornijos (JAV) valstijos gyventojams galioja tik šios valstijos gyventojams. 

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Svarbu subalansuota ir įvairi mityba bei  sveikas gyvenimo būdas. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25°C temperatūroje. Prieš vartojant konsultuotis su sporto gydytoju ar treneriu. 

GRYNASIS KIEKIS: 110 kapsulių po 820 mg (90,2 g)
GAMINTOJAS: Universal Nutrition, New Brunswick, NJ 08901, JAV.
PLATINTOJAS: "M Sportas" UAB,   Kanapių 11, 35118 Panevėžys.