Nutrend AAKG Compressed Caps

L arginino alfa ketoglutaratas kapsulėse (Maisto papildas)

Pakuotė:

  • 14,92 EUR už 100 kaps.

    17,90 EUR

Internetinėje parduotuvėje laikinai nėra

AAKG Compressed Caps – tai L‑arginino‑alfa‑ketoglutaratas kapsulių pavidale. Kapsulės pagamintos iš kokybiškos išgrynintos želatinos, tad yra labai lengvai virškinamos. 1 kapsulėje yra 1100 mg. Kapsulės yra blisteriuose, kas leidžia reikiamą kapsulių kiekį turėti su savimi, nesinešiojant visos dėžutės.

VARTOJIMAS: gerti po 1 kapsulę 60 minučių prieš treniruotę ir 1 kapsulę iškart po fizinio krūvio. Didžiausia paros dozė yra 2 kapsulės. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. 
kapsules
 
Maistinė ir energinė vertė: 1 kapsulėje yra: 2 kapsulėse yra:
L‑arginino‑alfa‑ketoglutarato 1100 mg 2200 mg

SUDEDAMOSIOS DALYS: L-arginino-alfa-ketoglutaratas, želatinos kapsulė (želatina, dažikliai titano dioksidas ir geležies oksidas), užpildas riebalų rūgščių magnio druskos, lipnumą reguliuojanti medžiaga silicio dioksidas.

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Netinka vaikams, nėščioms ir maitinančioms moterims. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje! Saugoti sausoje vietoje  ne aukštesnėje kaip 25°C temperatūroje ir toliau nuo tiesioginių saulės spindulių. Produkto neužšaldyti. Gamintojas neatsako, jei produktas laikomas ir vartojamas netinkamai. 

GRYNASIS KIEKIS: 120 kapsulių (154,8 g).
GAMINTOJAS: NUTREND D.S., a.s., Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Čekijos Respublika.
PLATINTOJAS: "G Sportas" UAB, Kanapių g. 11, 35118 Panevėžys.