Scitec Joint X

Gliukozamino - chondroitino kompleksas (maisto papildas)

  • Sveikatinimui

Pakuotė:

  • 15,90 EUR už 100 kaps.

    15,90 EUR

15,90 EUR

Scitec Joint X sudėtyje yra visos pagrindinės sąnariams reikalingos medžiagos: gliukozaminas, želatina,  chondroitinas ir metilsulfonilmetanas (MSM). Papildas yra lengvai nuryjamų kapsulių formoje.

VARTOJIMAS: po 1 kapsulę 4 kartus per dieną su maistu.
sara_back-03 
Maistinė ir energinė vertė: 4 kapsulėse
Gliukozamino sulfato  1024 mg
Želatinos  500 mg
Chondroitino sulfato  324 mg
MSM (metilsulfonilmetano)  200 mg
Porcijų skaičius pakuotėje: 100 (100 kaps.).
Maisto papildas. 

SUDEDAMOSIOS DALYS: gliukozamino sulfatas (iš vėžiagyvių, moliuskų), gliukozė, želatina,  chondroitino sulfatas, metilsulfonilmetanas (MSM), lipnumą reguliuojančios medžiagos: riebalų rūgščių magnio druskos ir trikalcio fosfatas, dažikliai: titano dioksidas ir chlorofilinų vario kompleksai.

Pagaminta gamykloje, kurios gamyboje naudojamas pienas, kiaušiniai, glitimas, soja, žemės riešutai, riešutai, salierai, žuvis ir vėžiagyviai. Gali būti randami šių produktų pėdsakai. 

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Svarbu subalansuota ir įvairi mityba bei  sveikas gyvenimo būdas. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25°C temperatūroje. Prieš vartojant konsultuotis su sporto gydytoju ar treneriu.

GRYNASIS KIEKIS: 100 kapsulių (91,8 g).
PAGAMINTA EUROPOS SĄJUNGOJE pagal Scitec Nutrition® užskymą.
PLATINTOJAS: Scitec Kft, Csörsz árok köz 2, 2120 Dunakeszi, Vengrija.
PLATINTOJAS LIETUVOJE: "M Sportas" UAB, Kanapių g. 11, 35118 Panevėžys.