Scitec Vitamin D3

Ypatingos svarbos vitaminas D (maisto papildas)

  • Sveikatinimui

Pakuotė:

  • 5,56 EUR už 100 kaps.

    13,90 EUR

Internetinėje parduotuvėje laikinai nėra

Vitaminas D yra ypatingos svarbos vitaminas, jis svarbus normaliai kalcio ir fosforo absorbcijai ir (arba) įsisavinimui, normaliai imuninės sistemos veiklai, padeda palaikyti normalią kalcio koncentraciją kraujyje. Vitaminas D taip pat yra svarbus normaliai kaulų, raumenų, dantų būklei palaikyti. Vitaminas D yra natūraliai gaminamas organizme, kai jis yra veikiamas  tiesioginių saulės spindulių, tačiau faktinis UV spindulių poveikis  ir vitamino D sintezė priklauso nuo daugelio veiksnių (sezono, vietos, laiko, amžius, smogo, odos tamsumo ir t.t.), todėl dažnai reikia papildomai vartoti vitaminą D. Šios 250 kapsulių pakuotės Jums užteks daugiau nei 8 mėnesius, produktą vartojant kiekvieną dieną.

VARTOJIMAS: 1 kapsulę per dieną su maistu.
 
SVbettina_nagy-01 
BETTINA NAGY Scitec komanda
Maistinė ir energinė vertė: 1 kapsulėje
Vitamino D3  12 µg (480 IU) -  240% RMV
RMV - referencinė maistinė vertė
Porcijų skaičius pakuotėje: 250 (250 kaps.).
Maisto papildas.

SUDEDAMOSIOS DALYS: lipnumą reguliuojanti medžiaga mikrokristalinė celiuliozė, galvijų želatina, cholekalciferolis, lipnumą reguliuojanti medžiaga riebalų rūgščių magnio druskos, dažiklis titano dioksidas.

Pagaminta gamykloje, kurios gamyboje naudojamas pienas, kiaušinis, glitimas, soja, žemės riešutai, riešutai, žuvys ir vėžiagyviai. Gali būti randami šių produktų pėdsakai.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Svarbu subalansuota ir įvairi mityba bei  sveikas gyvenimo būdas. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, sandariai uždarytą. Prieš vartojant konsultuotis su sporto gydytoju ar treneriu.

GRYNASIS KIEKIS: 250 kapsulių (101 g).
PAGAMINTA EUROPOS SĄJUNGOJE pagal Scitec Nutrition® užskymą.
PLATINTOJAS: Scitec Kft, Csörsz árok köz 2, 2120 Dunakeszi, Vengrija.
PLATINTOJAS LIETUVOJE: "M Sportas" UAB, Kanapių g. 11, 35118 Panevėžys.