Scitec ZMB

CINKO, MAGNIO IR VITAMINO B6 MIŠINYS (maisto papildas)

  • Atsigavimui

Pakuotė:

  • 19,17 EUR už 100 kaps.

    11,50 EUR

11,50 EUR

ZMB - tai unikalus cinko, magnio ir vitamino B6 mišinys (dar žinomas kaip ZMA). Apie šio junginio naudą žino visi rimtai sportuojantys atletai. Cinkas padeda palaikyti normalią testosterono koncentraciją kraujyje ir normalią imuninės sistemos veiklą. Magnis ir vitaminas B6 padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį bei padeda palaikyti normalią nervų sistemos veiklą.

VARTOJIMAS: 2 kapsulės per dieną.
 fouad_abiad-05
Maistinė ir energinė vertė: 1 kapsulėje 2 kapsulėse
Cinko  15 mg (150% RMV) 30 mg (300% RMV)
Magnio  237 mg (63% RMV) 474 mg (126% RMV)
Vitamino B6  5,8 mg (414% RMV) 11,6 mg (828% RMV)
RMV - referencinė maistinė vertė. 
Porcijų skaičius pakuotėje: 30 (60 kaps.).
Maisto papildas. 

SUDEDAMOSIOS DALYS: magnio oksidas, maltodekstrinas, želatina, dažikliai: titano dioksidas ir geležies oksidai ir hidroksidai, glajinė medžiaga šelakas, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga amonio hidroksidas, užpildas mikrokristalinė celiuliozė, cinko sulfatas, lipnumą reguliuojanti medžiaga riebalų rūgščių magnio druskos, piridoksino hidrochloridas (vitaminas B6). 

Pagaminta gamykloje, kurios gamyboje naudojamas pienas, kiaušiniai, glitimas, soja, glitimas, žemės riešutai, salierai, vėžiagyviai, žuvis, moliuskai, sieros dioksidas ir riešutai. Gali būti randami šių produktų pėdsakai. 

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Svarbu subalansuota ir įvairi mityba bei  sveikas gyvenimo būdas. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25°C temperatūroje. Prieš vartojant konsultuotis su sporto gydytoju ar treneriu.

GRYNASIS KIEKIS: 60 kapsulių (49 g).
PAGAMINTA EUROPOS SĄJUNGOJE pagal Scitec Nutrition® užskymą.
PLATINTOJAS: Scitec Kft, Csörsz árok köz 2, 2120 Dunakeszi, Vengrija.
PLATINTOJAS LIETUVOJE: "M Sportas" UAB, Kanapių g. 11, 35118 Panevėžys.